.

.

czwartek, 25 stycznia 2018

Wygrane w konkursach :)

Witam Kochani

W ciągu ostatnich tygodni udało mi się zdobyć kilka fantastycznych nagród w konkursach :) Oto one:

Nagroda z konkursu andrzejkowego u Pani Tereski dr Oetker gdzie moje ciasto budyniowiec na kakaowym cieście został wyróżniony  :) Rewelacyjny zestaw w skład którego wchodzą przeróżne dodatki do pieczenia np galaretki, żelatyna, polewy, ozdoby czekoladowe, perełki itp jak również genialny wałek w renifery do ozdabiania ciast oraz piękna puszka na pierniczki czy inne ciasteczka :) Rewelacyjnie się sprawdziła w czasie świąt :) 
Kolejna nagroda przyszła do mnie nie dawno a wygrałam ją na początku grudnia. Jest to nagroda za wyróżnienie w konkursie urodzinowym portalu smaker.pl gdzie mam konto i dodaję swoje przepisy. Konkurs jest podzielony na kilka rund, ja w pierwszej wygrałam. Jest to dla mnie duży  sukces, ponieważ zgłoszeń było baaaaardzo dużo. W tym konkursie został wyróżniony mój tort szachownica :) 
Nagroda jaką wygrałam jest rewelacyjna. Wygrałam zestaw noży tytanowych Ambition  w bloku oraz patelnię grillową również firmy Ambition :) Kolejna nagroda została zdobyta przeze mnie w konkursie Mlekpol na najpiękniejszy świąteczny pierniczek :) Wygrałam gadżety Mlekpol (długopisy, smycze ) ręcznik oraz duży kalendarz książkowy-notatnik. 


Kolejną nagrodą jaką zdobyłam jest kalendarz kulinarny z przepisami siostry Anastazji i Salomei :)


A za punkty w klubie gfk wzięłam sobie dużą, solidną patelnię ceramiczną :) 
To tyle :) 


4 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz i gorąco zapraszam do korzystania z przepisów na blogu :) Pozdrawiam cieplutko